О компании

Інтернет магазин «Хозточка» — це команда професіоналів з  багаторічним досвідом  роботи.
Головний напрямок нашої компанії — продаж побутової хімії, канцелярських та господарчих товарів оптом та в роздріб. У магазині ви зможете швидко придбати всі необхідні товари для вашего офисі, організації, установи або будинку в потрібній кількості.

Наша компанія на основі експертного аналізу увійшла до числа кращих підприємств галузі в регіоні Харківська обл. та внесена до реєстру Надійних та інвестиційно привабливих підприємств України.

____Асоціацією економічного співробітництва та розвитку підприємство рекомендоване до нагородження на статус «Компанія року 2018».


КАНЦЕЛЯРСКІ ТОВАРИ

Для щоденної оптимальної роботи вашего бізнесу ми пропонуємо: офисний папір формату А4 та А3  , папки картонні та  пластикові, папки реєстратори, зошити, письменные приналежності (ручки, олівці, стрижні, маркери), степлери, щоденники, файли, настільні канцелярскі набори, калькулятори.

ПОБУТОВА ХІМІЯ

Крім канцелярських товарів у нас завжди є якісна побутова хімія відомих торгівельних марок для ефективного прибирання будь -якого приміщення : офісу, квартири, ресторану, готелю.
Інтернет магазин «Хозточка» пропонує своїм клієнкам великий вибір миючих засобів для посуду, пральний порошок, засоби для догляду за підлогою та меблями, засоби для миття скла, рудке, туалетне, господарське мило та багато інших товарів.

ГОСПОДАРЧІ ТОВАРИ ОПТОМ ТА В РОЗДРІБ

Інтернет магазин «Хозточка» пропонує недорогі повсякденні товари господарської групи за доступними цінами. Ціни на господарські товари представлені без урахування ПДВ. Для организацій, платників ПДВ  необхідно до суми  додати  20 % ПДВ..

Бажаємо Вам приємних та вигідних покупок в нашому інтернет магазині!